Karlos Vémola jede odhodlaně jako Terminátor

Ne každý má na to, aby se v kleci postavil svému drsnému soupeři, nechával si dávat ránu za ranou a s ještě větší vervou je vracel. Končí to mnoha zraněními, bolestmi, ale i obrovskou hrdostí a odhodláním jít dál. Přesně takový je i Terminátor Karlos Vémola.

Král OKTAGONu

Karel Vémola alias Karlos Vémola patří ke špičce mezi českými zápasníky. Je naprosto svůj a nedívá se dopředu ani dozadu – jako Terminátor jde stále dál a dál a touží nad svými soupeři drtivě vítězit. I proto ho část příznivců MMA miluje a druhá část nesnáší. Ale Karlos Vémola si užívá přízeň i výtky obou stran – neustává ve svém boji o znovudobytí šampionského titulu MMA a neodmítá žádný nabízený OKTAGON turnaj.

Velká odveta

V poslední době bylo o tomto drsném bojovníkovi hodně slyšet. V květnu proběhl OKTAGON turnaj, v němž se postavil svému úhlavnímu rivalovi. Nebyl jím nikdo jiný než Patrik Kincl. Zápas patřil k nejsledovanějším a galashow tentokrát byla velkolepá – zařadila se mezi jednu z největších a nejdražších v historii OKTAGONu.

Urputný boj skončil porážkou Terminátora na body. Karlos Vémola se ale nevzdává a už teď si žádá odvetu.

Nezdolný šampion

Ne každý bojovník MMA je tak tvrdý a odhodlaný jako právě Karlos Vémola. Ve světě klecových soubojů je právem považován za velké zvíře. Nevzdává se. Pořád jde dál. Je odhodlaný postavit se komukoliv a zvítězit.

Úspěšná kariéra zápasníka

Karlos Vémola měl velmi úspěšnou kariéru už od samých počátků. Je to rozený bojovník, a tak se není čemu divit, že se mu jakožto prvnímu Čechovi podařilo dostat do prestižní organizace Ultimate Fighting Championship. Se svými 183 centimetry tento zápasník ve střední a polotěžké váze začal sbírat jeden titul za druhým.

Poprvé se zúčastnil profesionálního zápasu v roce 2008 a pak už jel jako ten Terminátor – získal titul v Cage Fighters Championship, Ultimate Fighting Championship, Ultimate Challenge MMA, Czech MMA Association nebo Night of Warriors. V posledních letech je pak středem pozornosti právě v OKTAGON MMA.

Ukončení kariéry

Kariéra Karlose Vémoly visela doslova na vlásku po jeho zápasu se Švédem Jackem Hermanssonem. Měl zlomenou ruku a uvažoval o ukončení kariéry v MMA. Všichni užasli, když znovu nastoupil do klece a váloval dál jednoho soupeře za druhým, o čemž svědčí i OKTAGON žebříčky. I když ne vždy se mu dařilo.

K jeho nejslavnějším zápasům patří ten z roku 2019 s Attilou Véghem, který prohrál KO.