Líbí se vám břidlice? Zajistěte si krásné břidlicové obklady

Jaká je nejlepší inspirace pro bydlení? Přeci sledování jiných nemovitostí. Zajisté se na cestách také rádi podíváte na ostatní nemovitosti a v duchu si říkáte, co se vám na nich líbí nebo nelíbí. Pokud vás vždy dokázala zaujmout břidlice kolem domu, nejste sami. Jde o populární kamenný obklad, který dodá každému domu přírodní vzhled. Ať už je to chata, rodinný dům, vila nebo hotel, břidlice vypadá na každé nemovitosti úchvatně.

Kde pořídit břidlicové obklady?

Pro břidlici nemusíte jezdit do přírody a těžit ji ze skalního masivu. Břidlicové obklady si můžete výhodně pořídit u české firmy Drdlík. Zajistí vám stylovou naštípanou břidlici v podobě kompaktních obkladů, které můžete aplikovat v interiéru i exteriéru vašeho domu. Zatímco surové kusy kamene se spárují, zde jde o obklady, které jsou beze spár a vytvoří celistvou plochu, která bude pastvou pro oči. Můžete s její pomocí obložit celý dům nebo jen určitou část. To samé platí pro interiér, můžete mít břidlici po všech stěnách nebo třeba jen na jedné, kde bude vytvářet krásný přírodní kontrast. Přírodní prvky jsou v módě a z módy nikdy nevyjdou. Břidlice patří mezi nejatraktivnější druhy kamenných obkladů. Je velmi odolná a dokonce i po mnoha letech si stále zachová svůj impozantní původní vzhled. Firma nabízí břidlicové obklady na svém eshopu Drdlik.cz. Břidlice nemá jen jednu podobu, můžete si vybírat tyto obklady v různých provedeních, abyste dosáhli takového vzhledu, který je pro vaši nemovitost ideální. Jednotlivé obklady jsou na webu přehledně popsané a máte u nich uvedenou i cenu za metr čtvereční, abyste si mohli snadno a rychle spočítat, na kolik vás obklad vašeho domu nebo stěn přijde.

Břidlice není zdaleka jediným druhem kamene, který se pro obklady používá. Můžete si vybírat z mnoha různých druhů kamenných obkladů. Mají různou texturu i různé odstíny. Abyste si správně vybrali, je nejlepší inspirace. Prohlédnete si proto všechny kamenné obklady, abyste načerpali dostatek inspirace pro váš dům.