Udělejte svou akci nezapomenutelnou díky úchvatné drone show

Chtěli byste na své akci návštěvníky ohromit tak, aby na ni nikdy nezapomněli? Možná se vám honí hlavou mnoho nápadů, ale žádný z nich není dost dobrý. Jestliže chcete, abyste hosty opravdu překvapili, objednejte si světelnou drone show. Jedná se o velmi žádaný typ představení, který hravě strčí do kapsy i jakýkoliv ohňostroj. Desítky nebo rovnou tisíc dronů může na obloze předvést takové představení, na které budou vaši diváci ještě dlouho vzpomínat. Možnost takové show je dostupná jak v Česku, tak i na Slovensku.

Obraťte se na MAGIC DRONES

Firma MAGIC DRONES vám zajistí světelnou dronovou show, která bude naprogramovaná na míru. Může u ní být použito až neuvěřitelných 1000 dronů, které se budou dokonale přesně pohybovat. Mohou na obloze vytvořit jakékoliv světelné objekty a obrazy, od postav, nápisů, číslovek, log, zvířat až po pohybující se animace. Celá show bude zářit všemi barvami a doplněna může být hudebním doprovodem a speciálními efekty. Drony se budou vznášet ve výšce až 120 metrů a skvělé je, že si show užijí lidé ve vzdálenosti až jednoho kilometru. Celé představení je naprosto bezpečné, nevzniká u něj riziko požáru, nikoho nebude rušit ani nebude plašit zvířata, jako je to u ohňostrojů.

Dronová show je vhodná pro akce všeho druhu. Může jít o sportovní události, dětské akce, hudební festivaly a koncerty, městské slavnosti, firemní akce nebo soukromé oslavy. Firma jen za minulý rok uspořádala v České republice a na Slovensku 25 takových představení a vy je můžete shlédnout na webových stránkách Magicdrones.cz. Pokud vás dronová show fascinuje, zkušení pracovníci MAGIC DRONES rádi připraví show i pro vaši akci. Objednávat může kdokoliv, od měst a obcí až po firmy nebo organizace. Oslovte společnost MAGIC DRONES a také na vaší události proběhne dronová show, na kterou vaši návštěvníci dlouho nezapomenou.