Zavítejte do zdravé vegetariánské restaurace v Praze

Zdravé a chutné jídlo je základem zdravého a spokojeného života. Zatímco někteří se odbývají v rychlých občerstveních nebo si kupují polotovary, které umístí do mikrovlnky, stále více lidí vyhledává místa, kde by se zdravě najedli. Patříte mezi vegetariány, ale neznáte v Praze žádné vhodné místo, kde naplnit svůj žaludek? Pokud je vaším cílem vegetariánská restaurace Praha, navštivte Green Table. Jedná se o populární podnik pro vegetariánky, do kterého můžete zavítat každý pracovní den na snídaně i obědy.

Udržitelné a zdravé stravování

Vegetariánská restaurace Praha se nachází na adrese Na Florenci 15. Nabízí pouze zdravá vegetariánská jídla. Nemusíte si je vybírat jen přímo v restauraci, můžete navštívit i webové stránky podniku Greentable.cz, kde se vám nabízí rozpis jídel na celý týden. Ze široké nabídky vegetariánských polévek a hlavních jídel si zajisté vyberou i ti nejnáročnější. Vegetariánská restaurace Praha používá výhradně lokální a sezónní suroviny. Kvalita, zdraví a udržitelnost jsou zde na prvním místě. Jídla jsou velmi chutná a vydatná. Všechny pokrmy jsou sestavovány a připravovány šéfkuchařkou Miluší Mako, která na nich pracuje i se svým týmem. Veškeré bylinky pochází z místní hydroponické farmy, takže jsou vždy čerstvé a bez jakýchkoliv chemických postřiků.

Můžete sem zajít na jídlo, ale i na drink nebo na dezert, nabízí se vám zde široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů. Pokud navštívíte Prahu, rozhodně byste při své cesta měli navštívit Green Table. Zjistíte zde, že vegetariánské jídlo může být skutečný gastronomický zážitek, když ho lidé připravují s láskou. Prostředí restaurace je také udržitelné, vše je zde vyrobeno z ekologických nebo recyklovaných materiálů. Jsou zde i rozsáhlé prostory, které si můžete pronajmout a využít je pro přednášky, vernisáže, coworking nebo nejrůznější eventy.