Prohlédněte si, nakupte a vydražte originální moderní umění. Známe místo v centru Prahy!

Moderní umění je pojem, pod kterým si představí víceméně každá osoba něco úplně jiného. A pokud to tak je, tak rozhodně plní svůj účel. Důvodem totiž je, že moderní umění na rozdíl od dalších uměleckých směrů, nemá tak pevně dané mantinely a techniky, jako je tomu v dřívějších dobách.

Proto jej tak může skoro každý umělec pojmout svojí vlastní osobitou podobou a díky tomu se tak stává mnohem oblíbenější. Mnohdy je ale problém najít místa, kde se jím můžete opravdu kochat. Ale jedno takové pro vás máme přímo v centru Prahy.

Dokonalá vernisáž pro dokonalá díla

Galerie u Betlémské kaple je velice oblíbenou adresou pro sběratele a obdivovatele moderního umění už celou řádku let. Důvodem je, že tato originální aukční síň nabízí také prodejní vernisáž, která vám umožní si obrazy užít v opravdu maximální možné míře. Důvodem je, že se jednotlivá díla ocitají uprostřed jinak nevýrazného a tradičního prostoru. Díky tomu spojení je tak každé dílo mnohem výraznější a otevřenější návštěvníkům, než tomu je u hlavně muzejních komplexů, které mají tendenci spadávat do urbanistického a velice moderního pojetí prostoru.

Aukce, kde si každý najde to své

Pořadatelé nejen výstavy, ale především aukcí, si přitom dávají záležet na maximálním využití potencionálu moderního umění. To, jak již padlo, nemá svázané ruce, co se týče vlastností jako je originalita a rozsah uměleckých děl a postupů tvorby. Díky tomu tak aukce současného umění dokáže oslovit opravdu velké množství fanoušků právě proto, že si v něm dokáže každý najít svůj specifický vkus a náležitě ho využije.

Nově i možnost zúčastnit se online

Ne každý ale může mít čas na to, aby se také aukce zúčastňoval. Důvodem můžou být prostorové problémy, ale především potom časové. Nemusí jít jenom o tom, že vám nevyhovuje čas aukce, ale také se aukce mohou jako společenské události značně protáhnout. Z toho důvodu ale Galerie u Betlémské kaple pořádá online aukce obrazů. Ta umožňuje prodejcům zúčastnit se aukce zcela online, díky čemuž se tak nemusíte bát o to, že se vaše oblíbené kousky budou dražit bez vás.